• Categories
  • Parameters
  • Akcesoria do dronów

Obsługa bezzałogowych statków powietrznych jest nowoczesnym hobby, które staje się coraz bardziej popularne w Polsce. Posiadanie takiego modelu latającego to prawdziwa gratka dla wielbicieli innowacyjnych gadżetów. Nie tylko wiąże się ze świetną zabawą, ale również z użytecznością w codziennej pracy, np. przy obserwacji terenu z dużych odległości czy fotografii i nagrywaniu filmów.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się przydatne akcesoria i części do dronów. W zakresie dodatków do sprzętu najbardziej znanego producenta DJI, mamy między innymi: kable o różnym przeznaczeniu, uchwyty, ładowarki, pojemne dyski. Na stronie wyróżnione są kategorie dla wielu modeli tej marki: Lightbridge, Phantom (2, 3, 4), Inspire (1 i 2), Mavic (Pro, Air, Mini, 2), Spark, Ryze Tello.

Dostępne są też specjalistyczne filtry do dronów, które zakłada się na obiektyw celem poprawienia jakości wykonywanych fotografii. Dla bardziej wymagających użytkowników mamy profesjonalne kamery, ekrany, stabilizatory służące do lepszego transmitowania obrazu oraz inne akcesoria FPV.
Aby ochronić części drona przed działaniem warunków atmosferycznych używa się osłon. W naszym sklepie znajdziesz wiele ich rodzajów, na przykład na przeciwdeszczowe wyświetlacz lub przeciwsłoneczne na kamerę.

Oferujemy także dodatki niezbędne przy transporcie, czyli solidne walizki, torby i plecaki. Dla tych, którzy chcą aby ich urządzenie wyróżniało się na tle innych polecamy kolorowe skórki, czyli naklejki z wzorkami, które nakleja się na sprzęt.
Zapraszamy zarówno laików, jak i profesjonalistów do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się starannie wyselekcjonowane części i akcesoria do dronów!

Załóż konto !!!

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie