• Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna Qi BlitzWolf BW-FWC6 10W

The Symbol : 021498
Kolejna dostawa 30.06.2020
69.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Inteligentne ładowanie

 
Urządzenie obsługuje bezprzewodowy tryb QC 3.0. Natomiast ładowarka jest w stanie dopasować podawany prąd do standardów urządzenia, które się na nim znajduje i tak dostępne są trzy opcje ładowania: 10W, 7.5W oraz 5W. Dodatkowo urządzenie posiada szereg zabezpieczeń chroniących Twój smartfon przed uszkodzeniami związanymi z ładowaniem.
 
image
 


Wybór należy do Ciebie

 
Dostosuj pozycję smartfona do czynności, którą chcesz wykonywać. W przypadku, gdy chcesz obejrzeć film, ułóż swój telefon w pozycji poziomej. Dzięki podpórce możesz w wygodny sposób oglądać swoje ulubione seriale lub filmy podczas ładowania. Natomiast jeśli wygodniej jest Ci pisać w pionie - nic prostszego. Ustaw we właściwej pozycji smartfon korzystaj z niego do woli.
 
image
Przemyślane rozwiązania

 
Dystans ładowania wynosi 8 mm, dzięki czemu nie jest problemem naładowanie smartfona pomimo tego, że będzie znajdował się w obudowie ochronnej. Dodatkowo urządzenie jest w stanie wykryć, czy znajduje się na nim kompatybilny z nim obiekt. W przypadku gdy znajdzie się na nim nieodpowiedni przedmiot (klucze, moneta, karta kredytowa) nie rozpocznie ładowania, dzięki czemu ochronisz swój portfel przed niepotrzebnymi dodatkowymi wydatkami.

 image

 


Bądź na bieżąco
Dzięki podświetleniu znajdującemu się u dołu ładowarki w szybki sposób dowiesz się jej statusu. Gdy świeci się na zielono oznacza to, że urządzenie znajdujące się na niej, jest w trakcie ładowania. Gdy światło zgaśnie, to sygnał, że smartfon jest w pełni naładowany. Natomiast każdą nieprawidłowość urządzenie zasygnalizuje migającym zielonym światłem. W przypadku urządzeń z systemem iOS zapalone zielone światło będzie oznaczało naładowanie się urządzenia, natomiast wyłączone światło zasyngalizuje, że urządzenie jest w pełni naładowane.
image
 

 

Specyfikacja

 

 

Model BW-FWC6
Materiał ABS + aluminium + silikażel
Złącze zasilania micro USB
Moc wyjściowa do 10 W
Wymiary 84 x 84 x 120 mm
Zasilanie 9V / 1,67A v 5V / 2A
Waga 117,2 g
Kolor Czarny
Wydajność <82%
Dystans ładowania indukcyjnego <8 mmm

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed