• Dron Syma X54HW Biały (RTF) Outlet

The Symbol : 015546
299.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Mało
Leave your phone


imageOutlet

Produkt używany w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada wymieniony odbiornik w ramach gwarancji. 


Wiele możliwości 
Syma X54HW to nowa odświeżona wersja popularnego drona rekreacyjnego Syma X5HW. Dron ten dzięki większym rozmiar i wysokiej jakości zastosowanych materiałów jest lepiej odporny na upadki i zderzenia oraz jest bardziej stabilny w locie, dzięki czemu nie sprawi kłopotów nawet osobom, które wcześniej nie miały do czynienia z dronami.
image

Innowacyjny tryb headless to technologia ułatwiająca sterowanie mniej doświadczonym pilotom. Gdy syma jest skierowana tyłem do nas - kierunki wychylenia prawego drążka odpowiadają dokładnie tym, w które przemieści się quadrocopter. Jeżeli jednak obrócimy go przodem w swoją stronę - lewa strona zamieni się z prawą, a przód z tyłem. Tryb Headless sprawia że sterowanie wciąż będzie takie samo niezależnie od położenia drona.

imageWbudowany barometr
Syma X54HW posiada wbudowany barometr dzięki czemu samodzielnie utrzymuje aktualną pozycję. W wielu modelach możemy zauważyć efekt pływania quadrocoptera w powietrzu. Syma jest pozbawiona tych cech i jest niezwykle stabilna w powietrzu .

image


Maksymalne bezpieczeństwo


Syma X54HW jest wyposażona w osłony śmigieł. Osłony chronią śmigła przed uszkodzeniami w czasie lądowania i nie tylko. Spełniają swoje zadania w czasie lotów w pomieszczeniach, w przypadku kolizji ze ścianą nadal utrzymujemy się w powietrzu bez szkód nadal zachowując stabilny lot. 

imagePodgląd na Twoim smartfonie

Dzięki aplikacji SYMA FPV i kamerze, mamy możliwość podglądu obrazu na żywo na naszym smartfonie. Wystarczy pobrać aplikację na telefon z systemem android lub iOS i połączyć się z siecią WiFi generowaną przez drona. Zdjęcia i wideo są wykonywane z poziomu aplikacji i zapisywane są na naszym telefonie.


image
Zabawa i emocje
Zaawansowane oprogramowanie w Symie X54HW pozwala na podniebne akrobacje! Chcesz wprawić w zachwyt Twoich znajomych? Wystarczy że wykonasz jedną kombinację na kontrolerze, a dron sam wykona w powietrzu "beczkę". 

image

Wbudowane diody led pozwalają na łatwą lokalizację Symy podczas nocnych lotów i nie tylko. Diody informują także o stanie naładowania akumulatorów - jeśli jest bliski wyczerpaniu, zaczynają migać a my powinniśmy bezpiecznie wylądować. 

imageWiele możliwości

image

Opis produktu
Nazwa X54HW
Kamera FPV 0.3MP
Czas Lotu Około 5-7 minut
Wymiary 37 x 37 x 10 cm
Akumulator LiPo 3.7V 650mAh
Czas ładowania Około 90 minut
Częstotliwość
2.4GHz
Zasięg lotu Około 30 metrów
Kolor Biały
Zasilanie
4 baterie AA (nie dołączone do zestawu)


Zawartość zestawu


 

Model Syma X54HW z kamerą
Aparatura sterowania wraz z uchwytem na telefon
Instrukcja obsługi w języku polskim (elektroniczna)
Akumulator wraz z ładowarką USB
Śrubokręt

Osłony śmigieł + czytnik kart pamięci

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed