• Gimbal Ręczny DJI Osmo Mobile 3 Combo

The Symbol : 019850
Kolejna dostawa 01.07.2020
599.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Średnia dostępność
Leave your phone


image

Najnowszy stabilizator DJI 

Dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który skutecznie redukuje wszystkie wstrząsy, Osmo Mobile 3 zapewnia niezwykle płynny i stabilny obraz. Składana konstrukcja pozwala zabrać Osmo Mobile 3 w każde miejsce. Waży zaledwie 405 g, jest przenośny, lekki i idealny do zabrania go w każdą podróż.


Ergonomiczny uchwyt

Doskonała konstrukcja sprawia, że możesz korzystać z Osmo Mobile 3 prze bardzo długi czas, bez uczucia zmęczenia. Dzięki temu, że świetnie leży w dłoni, możesz nagrywać wideo tak długo, jak tylko zapragniesz. 


image
ActiveTrack 3.0 oraz Hyperlapse 

Dzięki funkcji Active Track 3.0 Twoje ujęcia będą jeszcze płynniejsze i bardziej stabilne. Po prostu wybierz obiekt, który chcesz śledzić, a Osmo Mobile 3 zrobi resztę za Ciebie. Z kolei tryb Hyperlapse to połączenie elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) oraz stabilizacji gimbala. Oba tryby sprawią, że Twoje nagrania będą na prawdę wyjątkowe. 

image

 


Dolly Zoom & Tryb Sport 

Dolly Zoom sprawi, że Twoje ujęcie będzie wyglądało jak te wprost z kinowego ekranu. Dzięki suwakowi w aplikacji, który służy do przybliżania i dostosowywania prędkości powiększenia, możesz stworzyć słynny efekt Hitchcocka na swoim urządzeniu mobilnym. Z kolei tryb Sport uchwyci każdą akcję dziejącą się w szybkim tempie, bez żadnych opóźnień.  

image
 Kreatywne tryby pracy  

Panorama: Przechwytuj całe krajobrazy dzięki automatycznym panoramom 3×3 i 180°. Timelapse: Przyspiesz czas i ruch, żeby w łatwy sposób uzyskać oszałamiające efekty. Slow Motion: Zachowaj wspaniały ruch ze wszystkimi szczegółami. Osmo Mobile 3 może nagrywać pod każdym kątem za pomocą przycisku M i spustu migawki. Odkrywaj niezwykłe funkcje, takie jak Quick Roll, która pozwala na płynne przechodzenie z orientacji pionowej na poziomą.
 

image
 Łatwo edytuj i udostępniaj  

Dzięki trybowi story możesz skorzystać z wielu szablonów i za pomocą filtrów oraz muzyki stworzyć ciekawe i kreatywne wideo. Następnie udostępnij je w swoich social media, by podzielić się nim z bliskimi. 

 

image
 W zestawie  

 

image

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed