• Gniazdo żarówki WiFi + RF 433 Sonoff Slampher R2 (nowa wersja) E27

The Symbol : 021890
59.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

 

Inteligentny włącznik

Sonoff Slampher R2 to kontynuacja niezwykle popularnego i świetnego modelu Sonoff Slampher RF. Jest to gniazdo żarówki (cokół) pozwalający na przekształcenie zwykłej żarówki klasycznej z gwintem E27 w sterowaną z aplikacji lub pilota żarówkę inteligentną. Ciesz się znacznie większą wygodą bez konieczności wymiany domowego oświetlenia.

Obsługa

Kontrola gniazda jest niezwykle prosta. Wystarczy połączyć urządzenie z darmową aplikacją, by mieć pełną kontrolę zawsze pod ręką. Możliwa jest także obsługa za pomocą pilota (433 MHz) czy Amazon Alexa lub Google Home. Po podłączeniu do sieci synchronizacja statusu urządzenia odbywa się natychmiastowo, dzięki czemu aplikacja zawsze wyświetla aktualne dane.

Inteligentne sterowanie i kompatybilność

Użytkownicy mogą zaplanować harmonogramy czasowe, aby automatycznie włączać/wyłączać urządzenia o określonej godzinie lub po określonym czasie. Aby żarówka mogła być kontrolowana przez innych domowników, użytkownicy mogą po prostu udostępnić urządzenie innym kontom i przydzielać określone uprawnienia. Ogromnym atutem gniazda Slampher R2 jest obsługa praktycznie wszystkich żarówek dostępnych obecnie rynku z gniazdem E27.
 Sterowanie mobilne

 
Za pomocą aplikacji możemy łatwo i szybko włączyć lub wyłączyć światło w naszym domu niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Gniazdo nie wymaga dodatkowego huba do sterowania. Dzięki powiadomieniom będziesz ciągle na bieżąco z tym jakie zmiany zachodzą na urządzeniu.


Specyfikacja

 

Model Slampher R2
Napięcie 100~240 V AC (50/60 Hz)
Maksymalne natężenie prądu 2 A
Maksymalna moc obciążenia 450 W
Kolor Biały
WiFi  / Pilot 802.11 b/g/n  / 433MHz 
Szyfrowanie WiFi WPA-PSK/WPA2-PSK
Materiał Ognioodporny ABS
Zasilanie w trybie czuwania  <0,5 W
Wymiary otworu montażowego 67 mm x 67 mm x 98 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed