• Himoto ZMOTOZ3 Buggy 1:10 2.4GHz RTR bezszczotkowy (HSP XSTR)- 10314

The Symbol : HI3101BL-10314
949.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 18
Kurier GLS 18
Kurier GLS (Pobranie) 22
The Availability Of Mało
Leave your phone
Himoto ZMOTOZ3 znany również pod nazwą HSP XSTR to legendarny i niezwykle popularny zdalnie sterowany buggy w skali 1: 10. Auto posiada łożyska kulkowe we wszystkich kołach (nie występuje to u innych marek tej samej klasy) oraz silnik klasy 540 z radiatorem zapobiegającym przegrzaniu silnika. Ponadto model posiada radio 2.4GHz z systemem End Point Adjustment (EPA), dzięki któremu możemy indywidualnie regulować działanie każdego serwomechanizmu. Jednym z zastosowań tego systemu jest np. możliwość ograniczania maksymalnej szybkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest bardzo przydatne dla początkujących i dzieci. Pozwala to uniknąć zbyt szybkiej jazdy i ewentualnych uszkodzeń auta. Gdyby jednak pojawiły się problemy - konstrukcja została tak zaprojektowana, aby ułatwić ewenetualne naprawy.

ZMOTOZ3 posiada także olejowe amortyzatory oraz wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu model jest zwrotny, stabilny oraz świetnie trzyma się każdej nawierzchni. Zabawa naszym ZMOTOZ3 daje naprawdę wiele przyjemności i jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu!

Dzięki wyżej opisanym cechom prezentowane buggy to unikatowy model w tej klasie cenowej, chętnie wybierany przez osoby szukające dobrego auta.
Himoto ZMOTOZ3 2.4GHz Off-Road Buggy to model typu Ready To Run, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka - potrzebujesz jedynie 4 szt. baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które również możesz kupić w naszym sklepie.

Zapewniamy pełną dostępność części zamiennych, dodatkowe akcesoria tj. akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi i największy wybór karoserii.


Skład zestawu:

  • Model Himoto ZMOTOZ3 RTR 2.4GHz z silnikiem bezszczotkowym
  • Radio pistoletowe 2CH 2.4GHz z systemem EPA
  • Pakiet NiMH 7.2V 2000mAh
  • Ładowarka sieciowa
  • Radiator na silnik
  • Polskojęzyczna instrukcja obsługi
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question