• Inteligentna listwa zasilająca Blitzwolf BW-SHP9, 3 gniazda + 2x USB, 15A, 3300W

The Symbol : 022256
149.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Średnia dostępność
Leave your phone
Inteligentna listwa zasilająca

BW-SHP9 to inteligentna listwa zasilająca, która pomoże Ci w bezpieczny i łatwy sposób kontrolować i zautomatyzować urządzenia elektryczne w Twoim domu.

Wiele urządzeń

Listwa BW-SHP9 została wyposażona w 3 gniazdka oraz dodatkowo w 2 gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz wykorzystywać żadnego z 3 gniazd na ładowarkę do telefonu.
Zdalna kontrola
Dzięki możliwości sterowania listwą poprzez aplikację możesz włączać i wyłączać urządzenia, kiedy i gdzie chcesz z poziomu Twojego telefonu. W aplikacji wyświetla się również na bieżąco status każdego gniazdka, byś mógł w każdej chwili sprawić czy Twoje urządzenie jest uruchomione.Oddzielne działanie
Każde z gniazd można kontrolować niezależnie. Dlatego, gdy chcesz odciąć zasilanie w tylko jednym urządzeniu, nie musisz wyłączać całej listwy.


Sterowanie głosem
Kompatybilność z Amazon Alexa i Google Assistant pozwala na łatwe sterowanie głosem. Od teraz będziesz mógł włączać swoje urządzenia nawet, wtedy gdy Twoje dłonie są zajęte.


Timer
Dzięki możliwości ustawienia czasu kiedy dane gniazdo ma się włączyć lub wyłączyć możesz teraz dostosować różne urządzenia do własnego trybu życia.
 

Bezpieczeństwo
Zastosowanie wielu zabezpieczeń powoduje, że używanie listy BW-SHP9 jest bezpieczne dla Twojego domu i wszystkich podłączonych urządzeń.

Design
Stylowa i nowoczesna obudowa z pewnością będzie świetnie wyglądała w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo została wyposażona w diody LED, które informują nas o działaniu poszczególnych gniazd.
Specyfikacja

 

Producent Blitzwolf
Kod produktu BW-SHP9
Certyfikaty CE, RoHS
Wejście AC 100~240V 50/60Hz
Wyjście USB DC 5V-2.4A(2 x USB całkowicie 2.4A)
Maksymalna moc 3300W
Napięcie 15 A
Moc w trybie czuwania ≤0.8W
Typ łączenia bezprzewodowego 2.4GHz Wi-Fi
Materiał PC + ABS
Wymiary 290 x 56 x 43 mm
Waga 510 g 
Długość kabla 140 cm

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed