• Inteligentna wtyczka Smart Plug z WiFi i pomiarem energii BroadLink SP3S

The Symbol : 015598
49.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Średnia dostępność
Leave your phone

 

image
Opis produktu

BroadLink SP3 to inteligentna wtyczka, zwana również Smart Plug, posiadająca WiFi i funkcję timera. Pozwala ona na sterowanie urządzeniami za pomocą smartfona (kompatybilne systemy: iOS i Android), z dowolnego miejsca oraz zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Inteligentna wtyczka SP3 jest kompatybilna z pilotem uniwersalnym Brodalink RMpro+, czujnikiem środowiska A1, a także innymi produktami firmy Broadlink.

Wtyczkę można zainstalować w dowolnym gniazdku. Dostęp do Internetu w urządzeniu mobilnym pozwala na zarządzanie zasilaniem elektrycznym z każdego miejsca na ziemi. Aplikacja na tablety i smartfony pozwala jednym kliknięciem wyłączyć i włączyć prąd w danym gniazdku, w którym jest zainstalowana inteligentna wtyczka. Dzięki temu można wyłączyć zasilanie w urządzeniach RTV i AGD, gdy jest się poza domem lub gdy wystąpi nagła potrzeba.

Wtyczka SP3S posiada wbudowany miernik zużycia energii. Umożliwia on łatwe sprawdzenie, które z domowych urządzeń pobierają więcej energii i należy je wyłączyć, bo obniżyć rachunki.

image
 


Wielofunkcyjna

 
Inteligentna wtyczka posiada wbudowaną bramkę WiFi, która umożliwia na sterowanie urządzeniami domowymi dosłownie z każdego miejsca na świecie. została wyposażona w szereg innych, praktycznych funkcji. Dzięki dużej ilości funkcji można programować podlewanie, oświetlenie, ustawiać na czas zasilanie kuchenki elektrycznej, czy też wyłączyć prąd o określonej godzinie. Wtyczka posiada dodatkowo lampkę LED, za pomocą której możemy delikatnie podświetlić pomieszczenie.

Urządzenie umożliwia aż 50 tysięcy włączeń / wyłączeń i może pracować nawet przy bardzo wysokich temperaturach (zakres 0-50 stopni Celsjusza). Dzięki uniwersalnej konstrukcji i niewielkim rozmiarom, wtyczkę możemy umieścić praktycznie w każdym gniazdku.

image

image
image
Cechy urządzenia
 
- Zdalna obsługa i kontrola sprzętu RTV/AGD z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie dostępne jest połączenie z  Internetem.
- Możliwość śledzenia statusu urządzeń, które są sterowane za pomocą inteligentnej wtyczki
- Ochrona ładowania i wbudowana lampka LED
- Wsparcie dla 4 rodzajów timerów oraz możliwość wyboru aż 25 zadań timera
- Kompaktowe wymiary
- Wbudowany miernik zużycia energii

Specyfikacja

 
Częstotliwość WiFi: 2,4 GHz 801.11 b/g/n
Pobór mocy: ≤1,1W
Prąd znamionowy: 16A
Certyfikaty: CE, GS, RoHS
Żywotność: 50 000 włączeń / wyłączeń

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed