• Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro

The Symbol : 019399
499.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Duża dostępność
Leave your phone

Marka Yeelight jest częścią ekosystemu Xiaomi.


  

Inteligentna lampa biurowa Yeelight Serene Pro

Lampa biurowa Yeelight Serene Pro to inteligentna lampa LED, która doskonale oddaje kolory, nie przemęcza oczu i można nią sterować z każdego miejsca za pomocą aplikacji. Świetnie sprawdzi się nie tylko w pokoju Twojej pociechy, ale także na Twoim biurku.

 

image

 


 

Odwzorowuje naturalne światło dzienne

Dzięki zastosowaniu technologii SunLike, lampa Yeelight Serene Pro, odwzorowuje naturalne światło dzienne, ograniczając przy tym emisję szkodliwego, niebieskiego światła, które jest bardzo uciążliwe i przede wszystkim, szkodliwe dla Twoich oczu.

 

image

 


 

Zaawansowana technologia

Korzystając z najnowocześniejszej technologii SunLike, która została nagrodzona przez German Elektronik Best Product Gold Award, Yeelight stworzyło wyjątkową lampę biurkową. Serene Pro, wykorzystuje światło fioletowe (podczas gdy typowa dioda LED wykorzystuje światło niebieskie), zmniejszając w ten sposób ilość szkodliwego niebieskiego światła, tworząc lepsze i przede wszystkim bezpieczne środowisko dla Twoich oczu.

 

image

 


 

Jak naturalne światło

Ludzkie oko przystosowane jest do naturalnego światła słonecznego. Dlatego im bardziej sztuczne światło zbliża się do tego naturalnego, tym lepiej dla Twoich oczu. Marka Yeelight, zastosowała technologię SunLike, dzięki czemu światło emitowane z perełek świetlnych lampy jest podobne do naturalnego światła, co znacznie wyróżnia ją na tle innych, tradycyjnych lamp LED.

 

image

 


 

Doskonałe rozproszenie światła

Dzięki 88 jasnych koralików technologii SunLike, lampa emituje światło równomiernie. Serene Pro gwarantuje dokładne rozproszenie światła na każdej powierzchni, bez względu na jej strukturę. Niezależnie od tego, czy jest to książka, czy leżąca płasko kartka papieru, lampa Serene Pro oświetli ją dokładnie i równomiernie.

 

image

 


 

Wysoki współczynnik odwzorowania barw

Dzięki współczynnikowi oddawania barw RA ≥95 * światło dokładnie odwzorowuje kolory, tak jakby były w naturalnym świetle dziennym.

 

* Im bliżej do RA = 100, tym lepszy efekt oddawania barw.

 

image

 


 

Bezpieczna dla oczu

Temperatura barwowa wynosząca 4000 K jest odpowiednia i bezpieczna dla oczu oraz odpowiada standardom w zakresie wymagań dotyczących temperatury barwowej oświetlenia. Serene Pro dokładnie oświetli Twoje biurko, ale nie będzie przy tym szkodliwa dla oczu i nie zmęczy ich, nawet podczas wielu godzin pracy.

 

image

 


 

Inteligentne przypomnienie o porze na przerwę

Tak samo, jak dzieci zajęte swoimi pracami, tak samo my dorośli, często zapominamy o przerwie podczas pracy. Dzięki możliwości włączenia timera światła, ten problem przestanie dla Ciebie istnieć. Uruchomienie timera sprawi, że po upływie określonego czasu, światło zacznie delikatnie przyciemniać i rozjaśniać się na przemian, by przypomnieć Ci, że nadszedł czas na przerwę.

 

image

 

 


 

Inteligentna kontrola

Korzystając z aplikacji Mi Home lub Yeelight, możesz sterować lampą za pomocą swojego smartfona. Wybierz czynności, takie jak Eye-care, Class Schedule czy Focus i nie martw się pamiętaniem o przerwie. Aplikacja zrobi to za Ciebie. Dzięki opcji Siri Shortcuts i kompatybilności z Google Assistant, możesz sterować oświetleniem za pomocą głosu, co sprawia, że obsługa Twoich inteligentnych urządzeń Yeelight jest jeszcze szybsza i łatwiejsza.

 

image

 


 

Lampa rosnąca wraz z Twoim dzieckiem

Dzięki użyciu najbardziej zaawansowanej techniki przy produkcji lampy, możesz dostosowywać ją do wzrostu dziecka, wraz z tym, jak się zmienia. Lampa jest niezwykle elastyczna i wykonana z najlepszej jakości materiałów.

 

image

 


 

Praktyczny i stylowy design

W łatwy sposób Ty, jak i Twoje dziecko możecie kontrolować jasność oświetlenia, przesuwając palcem w odpowiednim miejscu po panelu dotykowym lampy. Poza wieloma funkcjami, jakie posiada Yeelight Serene Pro, jest również niezwykle stabilna i bezpieczna, a jej design wpasuje się w każde wnętrze.

 

image

 

image

Specyfikacja


Model YLTD04YL
Kolor Złoty Moca Gold
Waga 2390 g
Współczynnik CRI ≥95 Ra
Jasność 100 - 650 lm
Temperatura barwowa 4000 K
Zakres regulacji jasności -10 - +20 %
Wymiary 33×20×50cm
Łączność Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Moc 15W
Oprogramowanie Android 4.4, iOS 9.0 lub nowsze
Napięcie 220-240V ~ 50/60Hz 0.45
Żywotność 25000h

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed