• Ogrzewacz do dłoni / powerbank Baseus Spongebob (różowy)

The Symbol : 021483
79.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Średnia dostępność
Leave your phone

Przenośne źródło ciepła

 

Ogrzewacz Baseus jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu możesz go zabrać wszędzie. Schowaj go do torebki lub kieszeni, a gdy przyjdzie na to czas, wyciągnij go, aby zapewnić sobie ciepło. Produkt rozgrzewa się błyskawicznie i jest w stanie ogrzewać równomiernie z każdej strony. Zapewnij sobie ciepło podczas zimowych dni.

 

image

 


 

Otwiera pory i przyspiesza wchłanianie

 

Przy pomocy ogrzewacza Baseus możesz przyspieszyć wchłanianie esencji maseczki oraz otwieranie porów. Lustrzana powierzchnia jest wodoodporna, a dzięki swojej strukturze jest prosta w czyszczeniu.

 

image

 


 

Dwie możliwości

 

Urządzenie posiada dwie opcje, ogrzewanie z jednej strony, lub ogrzewanie z dwóch. Przykładowo przy użyciu ogrzewania z jednej strony jesteś w stanie podgrzać zaaplikowaną maseczkę, natomiast przy ogrzewaniu z dwóch stron, możesz ogrzać brzuch i ręce. Dodatkowo możesz regulować temperaturę, co będzie sygnalizowane diodami na urządzeniu. I tak jedna zapalona dioda to temperatura 45℃ z obu stron, dwie zapalone diody to 55℃ z obu stron, natomiast trzy zapalone diody to 55℃ z jednej strony urządzenia.

 

image

 

 


 

Błyskawiczne nagrzewanie

 

Urządzenie rozgrzewa się do stałej temperatury 55℃ w 6 sekund, wszystko to dzięki wbudowanym płytkom ceramicznym, które doskonale przewodzą ciepło. Dodatkowo rozpraszanie ciepła jest bezpieczne dzięki inteligentnej kontroli urządzenia.

 

image

 

 


 

Inteligentna ochrona

 

Urządzenie posiada akumulator o pojemności 4000mAh, a dzięki wbudowanemu adapterowi OTG, można z niego korzystać jak z powerbanka. Oprócz tego urządzenie wyposażone jest w ochronę przed nadmiernym rozładowaniem oraz przeładowaniem, a inteligentna ochrona przed zbyt wysoką temperaturą zapewni Ci bezpieczne korzystanie z funkcji ogrzewacza.

 

image

 

 


 

Specyfikacja

 

Producent Baseus
Nazwa Spongebob Double-Sided Skin Care Hand Warmer
Kod produktu ACHMB-04
Materiał Tworzywo PC, aluminium, silikażel
Kolor Różowy
Pojemność 4000 mAh
Wejście 5V/2.0A
Wyjście powerbank: 5V/1A, ogrzewacz: 4-8 W
Interfejs micro USB
Wymiary 80,3 x 80,3 x 40 mm
Waga ~136 g

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed