• Categories
  • Parameters
  • Samochody spalinowe

Zdalnie sterowane samochody elektryczne, jak i spalinowe zapewniają świetną zabawę – i potwierdzi to każdy, kto choć przez chwilę miał z nimi do czynienia. W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę różnych modeli tych urządzeń, a także elementów do nich, takie jak m.in. ładowarki, adaptery, baterie, a także aluminiowe części konstrukcji czy mocowań.

Modele RC cieszą się popularnością zarówno wśród młodzieży, jak i osób dorosłych. Proponujemy wiele różnych wariantów zminiaturyzowanych pojazdów osobowych, jak i terenowych. W zależności od rodzaju, mogą mieć także wbudowanych szereg ulepszeń, takich jak np. amortyzowany przód czy napęd na 4 koła.

Dostarczamy również sterowane ręcznie samochody spalinowe, których modele doskonale sprawdzają się zarówno w jazdach off-road, jak i na nawierzchnie płaskie, gdzie mogą bić rekordy szybkości.

Wybierz model pojazdu RC typu elektrycznego lub spalinowego, który spełnia Twoje wymagania. W razie problemów, czy pytań dotyczących oferty, skontaktuj się z nami.

Załóż konto !!!

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie