• Categories
  • Parameters
  • Selfie stick

Selfie stick to bardzo przydatny dodatek do telefonu na wakacje. Długi kij sprawi, że w kadrze znajdzie się wszystkich to co chcemy. Jaki powinien być idealny selfie –stick? Przede wszystkim lekki. Nie chcemy dźwigać dodatkowych kilogramów podczas chodzenia. Musi być też solidny. Kij, który trudno się rozkłada i jest chwiejny to nie potrzebne nerwy. Dobry selfie-stick bez trudu możesz kontrolować, regulować i łączyć z innymi urządzeniami. Warto rozważyć zakup selfie-sticka z funkcją statywu, statywu stołowego. Dlaczego? Możesz zdalnie robić zdjęcia i filmy, kontrolując urządzenie za pomocą pilota. Selfie stick marki BlitzWolf pozwala zrobić do 50000 zdjęć dzięki pojemnemu akumulatorowi. Statyw wykorzystasz też do kamer.

Dla miłośników sportów wodnych mamy obudowę wodoodporną Puluz od uznanego producenta DJI. To etui pozwoli Ci uwiecznić chwile spędzone pod wodą zachowując wysoką jakość ujęć.

Jeśli używasz selfie sticka typowo do robienia selfie i nagrywania filmów, z pewnością docenisz lampę błyskową marki BlitzWolf. To niewielkie i niedrogie urządzenie pozwala na tworzenie profesjonalnych zdjęć i wideo. Lampa błyskowa sterowana jest za pomocą pilota, a wybór światła, pomiędzy ciepłym, zimnym i neutralnym, pozwoli Ci osiągnąć zamierzony efekt.  

Załóż konto !!!

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie

Ekspresowa wysyłka

Zwroty i reklamacje

Szybko i bezpłatnie