• Silnik bezszczotkowy SkyRC Ares Pro V2.1 Modified 9,5T 3700 kV

The Symbol : 017237
249.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24h
Shipping price 21
Kurier UPS 21
Kurier DPD (Pobranie) 23
Kurier DHL (Pobranie) 25
The Availability Of Mało
Leave your phone

Ekstremalne osiągi

Silniki Ares Pro V2 są wyposażone w dużą ilość żeber chłodzących, co zwiększa powierzchnię oddającą ciepło i przekłada się na wyższą skuteczność chłodzenia. Silnik posiada również silikonowy izolator termalny pomiędzy pokrywą obudowy a stojanem, co odprowadza wewnętrzne ciepło do obudowy. Wszystkie te usprawnienia pozwalają na zwiększenie mocy silnika i długotrwałą pracę.
Szeroka funkcjonalność

W aluminiowej obudowie silnika znajdziemy najwyższej jakości zwój z czystej miedzi, wymienny stojan i magnesy spiekane neodymowe o dużej mocy. Silniki Ares Pro V2 połączymy z dowolnym regulatorem sensorowym lub bezsensorowym. Poprzez poluzowanie trzech śrub na końcu obudowy i obrócenie pokrętła regulacji możesz regulować również timing silnika. W ten sposób momcnet obrotowy silnika można zmienić w celu uzyskania najwyższych osiągów. Zwiększenie timingu zwiększa ilość obrotów na minutę i temperaturę urządzenia, ale zmniejsza moment obrotowy, wydajność i czas pracy. 
 
Modularna konstrukcja

Codzienne czyszczenie i konserwacja staje się banałem, dzięki demontowalnej konstrukcji silnika. Dzięki temu żywotność silnika jest przedłużona, a jakość pracy wyższa. Przy współpracy z wirnikiem o wysokiej precyzji, wbudowany czujnika halla zapewnia liniowość, która pozwoli utrzymać pełną kontrolę nad pojazdem podczas wyścigów.

Kompatybilność

Silniki Ares Pro V2 są kompatybilne z modelami SkyRC TS120, TS150, TS160, TS50, a także regulatorami innych producentów. Silniki dostarczają wystarczającą ilość mocy, by zapewnić kompatybilność i moc dla samochodów wyścigowych. 

 
Specyfikacja

Model: SK-400003-66
KV: 3700
Zasilanie LiPo: 1-3S
Ilość zwojów: 9,5 T
Waga 178 g
Maksymalna moc 290 W
Prąd szczytowy 70 A
Wewnętrzna rezystancja 0,0138
Wirnik Φ12,5*Φ5
 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Shop closed