• Yuneec Mantis Q X-Pack

Symbol: 016909
Brak towaru
2575.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Kurier DHL (Pobranie) 0
Kurier UPS 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
image
Towarzysz w podróży
Mantis Q to składany i poręczny dron, z którym spędzisz niesamowite chwile podczas podróży. Możemy kontrolować go po przez funkcje sterowania głosowego, a śledzenie wizualne pozwoli mu podążać za Tobą, gdziekolwiek jesteś. Dzięki wykorzystaniu lekkich materiałów, ergonomicznej konstrukcji oraz pojemnemu akumulatorowi Mantis Q utrzymuje się w powietrzu przez 33 minuty oferując niezwykłe materiały foto/wideo poprzez wbudowaną kamerę o rozdzielczości 4K.
 
image
Wykrywanie twarzy i błyskawiczne udostępnianie
Bez względu na to jak podróżujesz, Mantis możę stać się Twoim codziennym towarzyszem. Funkcja błyskawicznego udostępniania umożliwia publikowanie zdjęć i filmów bezpośrednio z aplikacji na portale społecznościowe, dzięki czemu Twoi przyjaciele mogą zobaczyć Twoje niezwykłe przygody. System wykrywania twarzy umożliwia robienie zdjęć, gdy tylko dron zlokalizuje nas z odległości do 4 metrów.
image


Rozdzielczość wideo do 4K

Wbudowana kamera, w którą został wyposażony Mantis Q, rejestruje materiały foto/wideo w wysokiej rozdzielczości. Możemy wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 4160 × 2340 (16: 9) lub 4160 x 3120 (4: 3) pikseli w formacie JPEG lub DNG (do późniejszej edycji) oraz filmy w jakości 4K. Materiały przez nas zebrane możemy zapisać na wbudowanej karcie MicroSD. Filmy o rozdzielczości do 1920x1080 (1080P) są stabilizowane elektronicznie we wszystkich trzech osiach. Zintegrowaną kamerę można przechylać do 20 ° w górę i 90 ° w dół podczas lotu.
imageAparatura w zestawie
Yuneec Mantis Q został wyposażony w aparaturę opracowaną na podstawie technologii PX4, znanej ze swojej niezawodności i niebywałej precyzji. Wbudowane zabezpieczenia chronią tworzone przez nas zdjęcia oraz filmy, a także dane telemetryczne przed nieupoważnionym transferem na zewnętrzny serwer. Dołączona do zestawu arparatura pozwala na sterowanie w odległości do 800 metrów.

image 

Prosta obsługa
Dron został wyposażony w funkcje zawisu, dzięki czemu utrzymuje swoją pozycję w wyznaczonym przez nas miejscu pozwalając na skupienie się na działaniu kamery. Wszystkie ustawienia i aktualizacje oprogramowania są przeprowadzane za pośrednictwem ekranu dotykowego twojego smartfona. Jeśli chcesz ograniczyć zasięg Mantis Q, możesz to zrobić za pomocą wirtualnego ogrodzenia, co pozwoli na lepszą kontrolę w nieznanym przez nas terenie. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu dron nie wymaga od nas wcześniejszego przygotowania.

image

                                                                                                                         
Maksymalna prędkość 72 km/h!

Dron nie tylko przywołuje piękne wspomnienia - to także świetna zabawa! W trybie sportowym dron może osiągnąć maksymalną prędkość do 72 km/h. Obraz na żywo może być wyświetlany z opóźnieniem mniejszym niż 200 ms na smartfonie, który jest podłączony do kontrolera.

 


 
Do wewnątrz i na zewnątrz

Możesz sprawdzić aktualną lokalizację drona w dowolnym momencie poprzez wyświetlaną w aplikacji mapę (wyświetlanie mapy wymaga połączenia z Internetem). Mantis Q najlepiej sprawdza się w otwartym terenie, jednak dzięki IPS i czujnikom ultradźwiękowym, może on bezpiecznie i stabilnie lecieć z prędkością do 15 km/h w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie nie są dostępne satelity GPS ani GLONASS.Multimedia


 
 
W zestawieKontroler 1 szt.
Akumulator 3 szt.
Zapasowe śmigła 2 komplety
Ładowarka 3-gniazdowa 1 szt.
Śruby 16 szt.
Kabel zasilający 1 szt.
Kabel USB 1 szt.
Torba na ramię 1 szt.
Hub ładowania na 3 akumulatory 1 szt.
 
Specyfikacja

  

Wymiary: złożony / rozłożony 168 mm * 96 mm * 58 mm / 180 mm * 125 mm * 50 mm
Całkowita waga 480g
Czas lotu  33 minuty 
 Rozdzielczość wideo 4K (1080p)
Tryby lotu Podróż, Punkt zainteresowania, Powrót do domu
Maksymalna prędkość lotu 72km/h (w trybie sport)
Karta microSD 16 GB

 

 

Masa (g) 480
Czas lotu (min) 33
Max prędkość lotu (km/h) 72
Kamera 1,3 MP - 1080p
Stan złożenia całość
Liczba śmigieł 4
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie