• Jaki gimbal wybrać do telefonu w 2019r.

Najlepsze gimbale dla Twojego smartfona w 2019r.

 

DJI Osmo Mobile 2Gimbal-Reczny-DJI-Osmo-Mobile-2_[953]_480.jpg

To gimbal dla tych którzy szukają niedrogiego urządzenia. DJI Osmo Mobile 2 to 3-osiowy gimbal dla smartfonów. Jest kompatybilny ze wszystkimi iPhonami aż do iPhone 8 i prawie wszystkimi telefonami na Androidzie. Przy cenie poniżej 600zł posiada oszałamiającą ilość funkcji. Żywotność baterii to aż 15 godzin, waży zaledwie 485 gram co sprawia, że można go trzymać w rękach przez długi czas, a do tego jest bardzo łatwy w obsłudze.

 

Stabilizator-gimbal-reczny-FeiyuTech-Vimble-2-Szary_[1033]_480.jpgFeiyu Vimble 2

Feiyu Vimble 2 to najnowszy gimbal od firmy Feiyu znanej z wysokiej jakości produktów. Jeśli jesteś nowicjuszem w posługiwaniu sie gimbalem, łatwość wybalansowania i obsługi Vimbe 2 sprawia, że jest on propozycją idealną dla Ciebie.  Jest kompatybilny z iPhonami do wersji X i wszystkimi telefonami na androidzie oferowanymi przez czołowych producentów jak Samsung, MI, one Plus itp. Dzięki specjalnemu adapterowi można go używać także z kamerą GoPro.

 

Zhiyun Smooth 4Stabilizator-gimbal-Zhiyun-Smooth-4-bialy_[1840]_480.jpg

Zhiyun to kolejna ceniona firma produkująca stabilizatory elektroniczne do kamer i telefonów. Ten gimbal jest przeznaczony dla osób poszukujących ponadprzeciętnej stabilizacji obrazu do bardziej profesjonalnej produkcji filmów. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami na Androidzie i kamerami GoPro. Posiada dogodnie rozmieszczone przyciski i pokrętło. Wyposażony jest w doskonały system śledzenia obiektów oraz kręcenia filmów Time lapse i Motion lapse. Sprzedawany w zestawie z trójnogiem. W cenie poniżej 450zł jest doskonałą propozycją dla wymagających użytkowników.

 

Feiyu Tech SPG 2Stabilizator-gimbal-FeiyuTech-SPG-2_[1694]_480.jpg

To gimbal z nieco wyższej półki cenowej. Obsługuje wszystkie modele iPhonów i większość telefonów z androidem. Bateria wystarcza na 8 godzin filmowania. Na rękojeści znajduje się przycisk wielofunkcyjny, przycisk przysłony oraz joystick. Gimbal zapewnia obrót o 360 stopni w poziomie i 320 stopni w pionie.

 

 

 

 

Chcesz otrzymywać więcej porad i recenzji gimbali i nie tylko - zapisz się do newslettera.